Door Amarins Komduur-Daems op 6 oktober 2013

Onze gemeente in 2040 één groot feest?

Bij de presentatie van de structuurvisie kregen we een kaartje met daarop het woord ‘uitnodiging’. Maar iedereen die wel eens een feest georganiseerd heeft, weet dat alleen kaartjes opsturen niet voldoende is, meestal wil de gastheer of -vrouw dat je even laat weten dat je komt. RSVP. En blijven de aanmeldingen achter bij je verwachting, dan onderneem je actie. Je zorgt dat de gangmaker van elk feest ook op jouw feest komt en je laat dat weten, je belt iedereen die niet van zich heeft laten horen nog een keer op: ‘kom je, ik reken op je!’. Zo’n actieve houding is nodig, ook om onze dorpen levendig te houden. De gemeente hoopt ook op initiatieven vanuit mensen en ondernemers zelf. Een surpriseparty dus. Maar hoe werkt dat met surpriseparty’s: die organiseer je nu eenmaal niet voor jezelf. Daar moet je vrienden voor hebben, die je kennen en weten welke verrassing nog wel leuk is en waar je echt niet blij van wordt. Vrienden die je niet de volgende ochtend met de rotzooi van het feest laten zitten. Dat willen we ook niet voor plannen in onze gemeente, het moet wel voor iedereen een feestje zijn. Kortom: ook de gemeente moet actief op zoek naar een goede vriendengroep. Hoe? Laten we het daar de komende maanden met elkaar over gaan hebben. Om te beginnen woensdag aanstaande, 20.00 uur, bestuurscentrum. (wel even aanmelden bij de griffie: griffie@pijnacker-nootdorp.nl of 015-3626971). Meer informatie: http://www.pijnacker-nootdorp.nl/artikel/maatschappelijke-dialoog-over-ruimtelijke-structuurvisie.htm

Amarins Komduur-Daems

Amarins Komduur-Daems

Mijn naam is Amarins Komduur, ik ben 40 jaar en samen met mijn dochter van acht en mijn echtgenoot woon ik in Nootdorp. Ik zit sinds vijf jaar in de gemeenteraad en daar houd ik mij  vooral bezig met ruimtelijke ordening, economie, duurzaamheid en wonen. Daarnaast ben ik lid van de Rekenkamercommissie. In het dagelijks leven ben ik strategisch communicatieadviseur en

Meer over Amarins Komduur-Daems